ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

אפילפסיה (כפיון) היא שם להפרעה נוירולוגית שכיחה בקרב האוכלוסיה. יש לה גורמים שונים אולם לא תמיד ניתן לגלות מה הגורם לכך, כמו גם שקשה לגלות את הסיבה להתקף האפילפסיה לפני שהוא מתרחש ואין מנוס אלא לערוך ביטוח נסיעות מותאם לחו"ל עבור נוסעים אלו.

שכיחות מחלת האפילפסיה בקרב האוכלוסייה גבוהה באופן יחסי: בין 5-10 אנשים מתוך 1,000 ילקו בכך, ויזדקקו להתייחסות מתאימה בחיי היום יום - לרבות בביטוחים ובביטוח נסיעות לחו"ל. עד לשנים האחרונות, נבצר מחולי אפילפסיה להשיג את הכיסוי הביטוחי הייחודי לכך.
 

שירותים ביטוחיים בחו"ל עבור חולי אפילפסיה

מערך השירותים עבור חולי אפילפסיה שטסים לחו"ל קריטיים ברגע האמת. חולי אפילפסיה עלולים ללקות בהתקף אפילפסיה בחו"ל ולהזדקק לפיצויים כספיים כתוצאה מתאונה - שברים, אשפוז, נכויות ומוות. יכול להיות שביטוח בריאות פרטי מכסה את הטיפולים שבחו"ל לרבות ניתוחים שונים או תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ולכן רצוי לברר אם ישנה 
חפיפה בין הדברים.
 

לא להתרשל באי עשיית ביטוח

עריכת פוליסת ביטוח עבור חולים כרוניים כמו חולי אפילפסיה היא הכרחית. היות שניתן למצוא את הכיסויים הללו גם בין חברות הביטוח השונות לחו"ל, חשוב לערוך השוואה ולראות מה מקבלים במסגרת הפוליסה. 

 

 

 

צרכים של טסים לחו"ל 

חברות ביטוח שאינן מחזיקות בשירותים שונים עבור חולי אפילפסיה יכולות למאן מלבטח את האחרונים, אולם מי שכן מנהלת רשת ביטחון לחולי אפילפסיה הנוסעים לחו"ל מבחינת שירותים ופיצויים כספיים תדרוש מסמכים שונים לפני עריכת הפוליסה ושלב החיתום, על מנת לאפשר לנוסעים ליהנות מכיסוי שלל הצרכים של הנוסע לחו"ל.
נגישות