ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי דיאליזה

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי דיאליזה

 

חולי דיאליזה הם חולים אשר נזקקים לטיפול צמוד לפחות פעם או פעמיים בשבוע באופן רציף ובכל מקום. מן הסתם, גם כאשר הם נוסעים לחו"ל, הם צריכים ליווי רפואי צמוד ויכולת לבצע את הטיפולים הללו מבלי להיות מודאגים לגבי החמרה במצבם הרפואי. 
 

ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי

ביטוח נסיעות בסיסי לרוב כולל כיסוי מבחינה רפואית עבור אנשים הבריאים באופן כללי ומספיק להוצאות אשפוז או טיפול דחוף. אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהיא, אתם זקוקים לביטוח שיהיה יותר מקיף מבחינת הכיסוי הרפואי שלו, יש לבקש ולהוסיף על זה תשלום מיוחד. גם אז לא בטוח שהפוליסה תכסה את כל צרכיכם כחולים כרוניים. לכן, מומלץ לבדוק בהקשר זה, אלו פוליסות של ביטוח נסיעות קיימות ומה נכלל בהן באופן פרטני. 
 

לא כל ביטוח הנסיעות המורחבים טובים לחולי דיאליזה

חשוב לדעת כי רק מקצת ביטוחי הנסיעות המורחבים מכסים את כל מה שיזדקק לו מטופל כרוני ולכן כדאי מאוד לבדוק את הנושא הזה לעומק ומה נכלל בביטוח הנסיעות המורחב עבור חולי הדיאליזה. 
 

אין כיסוי ביטוחי לטיסות טיפוליות בחו"ל

לא אחת אנחנו שומעים על חולים שטסו לחו"ל בכדי לעבור סדרות טיפולים מתקדמות או ניתוחים. במקרה כזה, למקרה שתהיתם, ביטוח נסיעות לא יתפוס ולא יכסה שכן אם מטופל הגיע לטיפול בחו"ל אזי יש סיכוי שמצבו ישתנה במהלך הנסיעה והמטופל בלאו הכי מגיע להשגחה רפואית.
נגישות