פוליסת ביטוח עבור בני גיל הזהב - לטוס בראש שקט

לבני גיל הזהב מוצעות פוליסות שמתאימות במיוחד למאפיינים של בני שכבת גיל זו. חברות הביטוח בישראל מציעות לבני גיל הזהב - מי שגילם עולה על 65 -  פוליסות שעוסקות בעיקר במצבם הרפואי של הלקוחות. בדרך כלל חברות הביטוח גובות מחיר מעט יותר יקר עבור הפוליסות הללו, כיון שישנו סיכוי גבוה יותר לתביעות בפוליסה זו, כשהמצב הרפואי מורכב יותר. השוק מציע שני סוגים עיקריים של פוליסות לבני גיל הזהב: פוליסה סטנדרטית שאינה מכסה את המקרה הרפואי הקיים או פוליסה שמכסה, על פי מהות הדיווח, את הבעיות הרפואיות השונות וזאת בתמורה לתוספת בתשלום.

 

ביטוח נסיעות עבור הסובלים ממצב רפואי קיים

כאשר הנוסעים נושאים במחלה כרונית מסוימת, ישנה חובת דיווח לחברת הביטוח נסיעות לחו"ל, אחרת - לא יהיה ניתן לדרוש את הפיצוי בגין נושאים אלו. יש לשוחח עם נציג המכירות של חברת הביטוח, ולהבין אילו סעיפים נמצאים בפוליסה הזו, מה דמי ההשתתפות העצמית ומהי תקרת הביטוח לכל מצב שבו עלולים להזדקק לעזרה.

 

כיסויים שונים לבני גיל הזהב

הכיסוי הביטוחי יכלול את ההוצאות הרפואיות בזמן אשפוז או שלא בזמן אשפוז ללא הגבלה עבור יום, כיסוי להחמרה של בעיה קיימת - בדרך כלל כולל מחלות לב. טיפולי חירום, תרופות, פינוי אווירי או פינוי ברכב יבשתי אל עבר בית חולים קרוב, הטסה רפואית לארץ ועוד.

 

הרחבות נוספות אפשריות
תמורת דמי ביטוח נוספים, ניתן לרכוש תוספות ביטוח, כמו למשל כמו ספורט אתגרי כדוגמת טיול ג'יפים או ביטוח ענפי חורף או רעידת אדמה ותוספת הכיסוי לנשים בהריון או להטסה רפואית. 
ניתן גם לבטח ציוד מיוחד כגון מכשירים סלולארים, מחשבים ניידים ועוד.

 
נגישות