חברי הנהלה Passportcard

חברי הנהלה

 

 

 

אלון קצף - יו"ר דירקטוריון פספורטקארד

אלון קצף – יו"ר הדירקטוריון

אלון הוא נשיא ויו"ר קבוצת DavidShield. עד שנת 1999, שימש גם כמנכ"ל הקבוצה. בעבר, ניהל את מערך שיווק הביטוח המשלים בקופת חולים לאומית וכן, משרדי שיווק ומכירות, ברחבי העולם. כיום, משמש אלון כיו"ר הפורום הישראל לרילוקיישן, לצד תפקידו כיו"ר DavidShield, PassportCard ו-ExpatriateCard.

 

 

 

יואל אמיר - מנכ"ל פספורטקארד

יואל אמיר – מנכ"ל

לפני שמונה לתפקיד מנכ"ל PassportCard, שימש יואל כמנכ"ל חטיבת הביטוח הכללי של Sapiens International Corporation N.V. הניסיון הניהולי העשיר שלו כולל שורה של תפקידים בכירים נוספים, ביניהם מנכ"ל IDIT I.D.I. Technologies ומנהל חברות תוכנה בינלאומיות, במשך כשני עשורים.

 

 

 

דודו חובה - סמנכ"ל שירות לקוחות בפספורטקארד

דודו חובה – סמנכ"ל שירות לקוחות

דודו הצטרף לקבוצה בשנת 2011. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על ניהול השירות ללקוחות החברה, ניהול התביעות, ניהול השירות לסוכני הביטוח וניהול יחידתMedical Case Manager , האחראית על טיפול בארועי חירום וארועים רפואיים מורכבים. בעבר, ימש כמנהל המסחרי של PassportCard.

בעל תואר שני במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים.

 

ירון בראון - סמנכ"ל מכירות וחתם       ירון בראון - סמנכ"ל מכירות וחיתום בפספורטקארד

ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2007, ומכהן בתפקידו החל משנת 2009. בשנת 2011, מונה גם לחתם בתחום מכירות הפרט. בעבר, שימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר בחברת שיווק טלפוני.

בעל תעודת חתם רפואי

 

 

     

 

שמוליק אלמסי - מנהל כספים בפספורטקארד

שמוליק אלמסי - סמנכ"ל כספים

שמוליק הצטרף לקבוצה בשנת 2012. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על תחום התפעול ובקרת הכספים בחברה. בין תפקידי הקודמים, רו"ח מבקר ב-Deloite ורו"ח בחברת נדל"ן ציבורית.

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, מאוניברסיטת בר-אילן.

 

 

דדי טל - סמנכ"ל אקטואריה בפספורטקארד

 

דדי טל - סמנכ"ל אקטואריה

דדי הצטרף לקבוצה בשנת 2016 ומנהל את תחום האקטואריה בארגון. במסגרת תפקידו, אחראי על תמחור וקביעת תעריפי המוצרים, חישוב עתודות הביטוח, ניהול מו"מ עם מבטחי המשנה וכן הובלת תחום ה- BI בחברה. בעבר, ניהל דדי את תחום האקטואריה לביטוח אלמנטארי בחברת AIG וניהל צוותי אקטוארים, אנליסטים וחתמים בתחום ביטוחי הפרט. בעל תואר שני באקטואריה ותואר ראשון בסטטיסטיקה ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה. 

 

 

מונה קזניץ - מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי.

 

מונה קזניץ - מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי.

מונה, שהצטרפה לקבוצה בשנת 2005, אחראית על תחומי בקרת התביעות והתהליכים בחברה, ניהול הידע המקצועי והמחלקה המשפטית. בין תפקידיה הקודמים: מנהלת שירות הלקוחות ב- DavidShield, ניהול מערך התביעות, והקמת מחלקת הבקרה בקבוצה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים. 

 

 

נועה רונן  - מנהלת HR בפספורטקארד

נועה רונן - דירקטור HR

נועה הצטרפה לקבוצה בשנת 2016 ומנהלת את מערך משאבי האנוש בארגון. אחראית על ניהול ההון האנושי והובלת תהליכי משאבי אנוש חוצי ארגון. בעבר שימשה בתפקידי ניהול בכירים בתחום משאבי אנוש בחברות FedEx  והמשביר לצרכן. בעלת תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות.

 

 

 

 רמי רוזנגרטן- סמנכ"ל ערוצי הפצה

 רמי הצטרף לניהול החטיבה העסקית בשנת 2004. במסגרת תפקידו ריכז את הטיפול במוסדות וארגונים המוציאים את עובדיהם לרילוקיישן מחוץ לגבולות ישראל. לצד ההדרכה והפיקוח על פעילות סוכני הביטוח בארץ בתחום הביטוח הרפואי הבינלאומי, קידם את הפיתוח העסקי של החברה מול סוכני ביטוח ולקוחות בינלאומיים ברחבי העולם.

רמי בעל ניסיון רב בתפקידי ניהול ופיקוח בביטוחי חיים ובריאות בחברות הביטוח "דולב" ו"אריה". בשנת 2000 ייסד את "שגרירות הבריאות" שמיקדה את פעילותה בפתרונות ביטוח לישראלים שמרכז חייהם מחוץ למדינת ישראל. . בתפקידו הנוכחי רמי רוזנגרטן משמש כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של חברת דיוידשילד וסמנכ"ל ערוצי ההפצה של פספורטקארד ודיוידשילד.

רמי בעל תואר B.S.c בוגר הטכניון. 

 

 

 

ירון הרלינג - מנהל מחלקת פרוייקטים

ירון הרלינג – מנהל מחלקת פרוייקטים

ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2016 ואחראי על ניהול התהליכים והפרויקטים בחברה. בעל ניסיון של מעל 10 שנים בניהול והקמה של תשתיות ארגוניות לניהול פרויקטים ותהליכים בחברות שונות בינהן: SAPIENS international ו IDIT I.D.I technologies. בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.  

 

 

 

ירון הרלינג - מנהל מחלקת פרוייקטים

ששון לוי – סמנכ"ל רגולציה

ששון הצטרף לקבוצה בשנת  2004 ומנהל את תחום הרגולציה בקבוצת החברות בישראל, לאחר שהיה 7 שנים סמנכ"ל שירות ו- 4 שנים סמנכ"ל תשתיות. לששון ניסיון של 22 שנה בניהול מערכות מחשוב וניסיון של 14 שנה בניהול מערכי שירות גדולים. לפני שהצטרף ל-PassportCard, מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק, טלוויזיה רב ערוצית, מפעיל סלולארי ואינטרנט.

 

 

 

 

איתן וולף 

איתן הצטרף לקבוצה ב-2018 כעוזר המנכ"ל של החברה. איתן שימש בעבר כיועץ אסטרטגי למשנה המנכ"ל של בנק הפועלים, ממייסדי חטיבת החדשנות והדיגיטל של הבנק. איתן עבר כ-5 שנים כיד ימינו של פרופ' יוסף גרוס, ממנסחי חוק החברות ומבכירי עורכי הדין בישראל, וכהן כיועץ משפטי חיצוני לעיתון ישראל היום. איתן הוא מחבר הספר "חברות – המדריך למנהל, לדירקטור ולבעל המניות". לאיתן תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן – שניהם בהצטיינות יתירה.

 

נגישות